Tampondruk nagadżetach USB

Jak to działa? Otóż dany projekt umieszczany zostaje na tzw. Kliszy. Tampon, czyli silikonowy, elastyczny stempel który idealnie dopasowuje się do danej powierzchni, dociska projekt z kliszy do danej powierzchni przedmiotu.

Wykorzystywane poduszki, które są dostępne w różnych kształtach sprawiają, że nadruk możliwy jest na przeróżnych formach i kształtach. Jest również możliwość stemplowania w pełnej gamie kolorystycznej. Metoda tampondruku jest bardzo popularną techniką. Jest szybka, łatwa i ekonomiczna. Tampondrukiem można oznaczać powierzchnie metalowe i z plastiku.

Poza stemplem do wykonania druku potrzebna jest również specjalna maszyna zwana tamponiarką, farba no i oczywiście matryca. Na początek na matryce musi zostać nałożona farba, która przy pomocy rakli usuwa jej nadmiar. Kolejnym krokiem jest przenoszenie wzoru z płytki wzorcowej na wybraną powierzchnię, np. na powerbanka. Metoda tampondruku jest idealną techniką znakowania dla gadżetów reklamowych, ponieważ daje ona niezwykle ciekawe i oryginalne wykończenia. Z pewnością zainteresują one nie jednego Klienta i Kontrahenta firmy.

Ta metoda doskonale przyciąga wzrok każdego. Metoda tampondruku cechuje się precyzyjnym wykończeniem. Za niewysoką cenę można zyskać naprawdę ciekawy wizerunek naszych gadżetów. Tampondruk nadaje się idealnie do znakowania powierzchni plastikowych, metalowych, szkła, a także drewna.